Hemline Tekstil Yapıştırıcısı
Hemline Tekstil Yapıştırıcısı
  • Yeni
Hemline Tekstil Yapıştırıcısı
Hemline Tekstil Yapıştırıcısı

Hemline Tekstil Yapıştırıcısı

807N
34,50 TL
Vergi dahil

Tekstil ve Hobi tutkalı

 

Üstün kaliteli kumaş ve el işi genel tutkal kumaş, şerit, süsler, gelin, çiçek, mantar, kağıt, aplike, deri, pvc ve diğer birçok el sanatları için yapıştırıcı ince uygulama için sağlanan 3 aplikatör nozulu 30 g tüpte bir yapıştırma tutkalıdır.

 Pamuk, Jüt, Keçe, Keten, vb. her türlü kumaşın yapıştırılmasında kullanılır. Birbirinden farklı kumaşların birbiriyle yapıştırılmasında da kullanılır. Bunun dışında ahşap ve kağıt malzemeleri de her cins kumaşa yapıştırabilirsiniz.  Yırtılan kumaşların yamanmasında, yatakların onarımında, koltukların kumaşlarının ve oto döşemelerinin onarımında, kutu, çanta, vb. malzemelerde kullanılabilir.

Teknik Özellikler
Miktar = 30g
Kullanım = Yapıştırılacak 2 yüzeye de bir miktar sürülüp yayılır. Daha sonra yüzeyler birleştirilmeden  2-3 dk beklenir. Bu aşamadan sonra yüzeyler birbirine                     sıkıca bastırılır.

Ürünler ve modellerde oluşacak tipografik hatalar dan Aşkın Yün Ve Hobi Dünyası sorumlu değildir. Ekranda görünen renk ile gerçek ürün veya  iplik  rengi, tonajı (Bilgisayar ve elektronik aletlerin ekranları farklı çözünürlükte ve farklı pixel özelliğine sahiptir) farklılık gösterebilir. Katalog renkleri emsaldir ve ürün renk kodları geçerlidir.

incelemeler incelemeler (0)

Dayalı 0 yorumlar - 0 1 2 3 4 0/5
Filitre:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Ürün istek listesine eklendi
Karşılaştırmak için ürün eklendi.